Pastolių montavimas ir demontavimas

Pastolių surinkimo paslaugos

Pastoliai – iš pirmo žvilgsnio tai paprastos metalinės konstrukcijos, kurios gali montuoti bet kas ir bet kaip, nes atrodo tikrai lengvai ir paprasta.

Iš ties, pastolių montavimas, tai tam tikras mokslas, reikalaujantis gilių žinių, patirties, fizinio pasiruošimo ir darbų eigos supratimo. NT Statyba – būtent tokia įmonė. Mūsų pastolių surinkimo specialistai, siūlo Jums pastolių surinkimo paslauga.

Turite renovacijos, restauracijos, statybos arba kitą reikalaujanti pastolių projektą, bet neturite jam pastolių brėžinių? Ne problema – mūsų inžinieriai susisieks su Jumis dėl projektavimo darbų, kurie jums visiškai nekainuos. Kiekvienas projekto etapas bus derinamas su Jūsų specialistais. Projektą paruošim taip, kad galėsite jį įtraukti į BIM modulį.

Mūsų prioritetas – saugumas ir kokybė. Darbus atliekame tik su specialia aukštalipiams sertifikuota įranga. Jums galime pasiūlyti šias paslaugas:

 Kodėl NT Statyba?

Pastolių surinkimo ir demontavimo kaina

Kiek kainuoja M2?

Pastolių surinkimo kvadrato kaina priklauso nuo objekto sudėtingumo, o tai yra: koks aukštis, plotis, ant kiek nestandartinis pastatas ar objektas.

Nepergyvenkite – mes esame profesionalai ir mokame įvertinti savo darbą. Mūsų specialistas gali atvykti į objektą bei įvertinti darbų kainą. Tai pat mūsų inžinieriai nuotolinių būdų gali paruošti 3D pastato modelį su pastoliais ir paruošti Jums reikalingą detalių sąrašą. Taip Jus įvertinsite ne tik kiek kainuos montavimo / demontavimo darbai, bet ir kiek tiksliai jums reikės pastolių detalių.

Standartiškai kvadrato kaina prasideda nuo 1 EUR/M2 + PVM

Kodėl NT Statyba?

Saugumas - mūsų prioritetas

Visi mūsų pastolių surinkėjai yra savo srities specialistai. Kiekvienas iš mūsų turi visus darbų saugumo reikalingus sertifikatus: Baltijos šalių pastolininkų asociacijos ID pastolių surinkėjo kortelė (Baltic Scaffolders Association Scaffolders Card), Lietuvos Statybininkų Asociacijos STATREG statybininko kortelė su pastolių montavimo lygių ir aukštalipio pažymėjimus.

Mes galime garantuoti tvarkinga pastolių montavimo ir demontavimo paslauga – visos detalės bus atsakingai surinktos ir supakuotos taip, kaip buvo gautos iš pastolių tiekėjo.

 

BSA asociacijos kortelė

Tikrinti mūsų kortelės

STATREG statybininkų kortelė

Tikrinti mūsų kortelės

Aukštalipiams sertifikuota įranga

SIM pastolių informacinis modelis

Plačiau
Kodėl NT Statyba?

Pastolių uždengimas

Pastolių tinklas ir plėvelės apsaugo nuo blogo oro – lietaus, vėjo, sniego. Idealiai tinka ilgalaikiams statybos darbams aukštuose pastatuose, bokštuose ir pan. Užtikrina estetinę pastato išvaizdą statybos darbo metu. Pasižymi dideliu patvarumu, nes pagaminti iš polietileno. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, turime įvairių dydžių ir spalvų.

 

Tinklelio kaina –  1,60 EUR + PVM už kv. metrą.

Daugiau informacijos apie mūsų siūlomą pastolių uždengimo tinklą ar plėvlę ir teikiamas uždengimo paslaugas teiraukitės telefonu arba el. Paštu

Transportavimo paslaugos

„NT statyba“ transportavimo paslaugas teikia laikydamiesi kertinių savo veiklos principų: laiku, patikimai, kokybiškai. Todėl patikėję mums savo krovinį, galėsite visuomet būti ramūs, kad jis adresatą pasieks sutartu laiku toks ir tokios būklės, kokios mums jį patikėjote.

Daugiau informacijos apie transportavimo paslaugas teiraukitės telefonu arba el. paštu

MŪSŲ PROJEKTAI