Layher Allround sistema

Modulinių pastolių nuoma

Modernūs moduliniai pleištiniai pastoliai leidžia pasiekti aukščius, kuriuose sudėtinga dirbti su fasadiniais pastoliais. Moduliniai pastoliai puikiai tinka apvalių objektų, tarp kurių – bokštai, katilai, įvairūs rezervuarai, apstatymui. Dažnai naudojami rekonstruojant bažnyčių bokštus. Taip pat naudojami scenų, tribūnų surinkimui, o viduje – lubų renovacijos darbams atlikti.

Moduliniai pastoliai yra pilnai suderinami su fasadiniais, t.y. tie patys konstrukcijos elementai gali būti naudojami tiek fasadinių, tiek modulinių pastolių įrengimui.

Allround pastoliai
Padas domkratas Pagrindo cokolis Skersiniai Moduliniai stovai Paklotai Įstrižainės Bortinės lentos

Padas domkratas

Pagrindo cokolis

Skersiniai

Moduliniai stovai

Paklotai

Įstrižainės

Bortinės lentos

Kodėl moduliniai pastoliai?

Pasižymi paprastu ir saugiu montavimu

Moderni pleištinių – modulinių pastolių sistema „Layher“ pakeitė anksčiau populiarius įmaučių pastolius. Jos pagrindas – pleištinis sujungimas. Jų stovuose kas 0,5 m yra išdėstyti lėkštės formos mazginiai elementai su 8 montavimo kiaurymėmis. Jos turi griežtai apibrėžtą formą, išdėstymo vietas. Įstatant specialų pleištinį užspaudimą, esantį rygelių, jungčių, įstrižainių ir kitų konstrukcijų galuose, į stovo lėkštės pavidalo elementą, gaunamas standus ir patikimas sujungimas. Toks jungimo būdas leidžia formuoti erdvines konstrukcijas, o įvairaus ilgio rygeliai padeda formuoti reikiamą pastolių tinklą. Rygeliai yra 0,73, 1,09, 1,57, 2,07, 2,57 ir 3,07 metrų ilgio, o tai dar vienas sistemos pranašumas, nes galima panaudoti rėminių pastolių konstrukcinių elementų dalis (sijas, sraigtines atramas, klojinius ir kt.)

Tikslus sujungimas nuo pat pradžių: skersinio galva yra slenkama per perforuotą rozetę

Iš karto apsisaugoma nuo kritimo panaudojant pleištą

Po plaktuko smūgio pleištas nepajudinamai įkalamas ir gaunama labai tvirta jungtis

Neribotas eksploatavimo potencialas. Pramonėje, chemijos fabrikuose, elektrinėse, statybvietėse, orlaivių angaruose, laivų statyklose, teatruose bei arenose

Layher Allround sistema

Modulinių pastolių nuomos kaina EUR/m3

Standartiškai, fasadinių pastolių nuomos kaina prasideda nuo 3 EUR / M3 (už kubą) + PVM.

Tikslia kaina mes galėsime Jums pateikti, kai žinosime objekto matmenys arba kai gausime iš Jūsų pastato brėžinius – tuomet galėsim pateikti tikslų detalių sąrašą bei nuomos kainą už kubinį metrą.

Užklausą siųskite el.paštu info@ntstatyba.eu