NT statyba:

Tai daugiau nei styba

„NT statyba“ – šiuolaikiška ir sparčiai auganti įmonė. Mūsų viena iš pagrindinių specializacijų yra – pastolių nuomos paslaugos bei jų montavimas. Nuo pat savo veiklos pradžios pavyko įgyti klientų pasitikėjimą sutartus darbus vykdant laiku, patikimai bei kokybiškai – tai ir yra pagrindinės mūsų kompanijos vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdieninėje veikloje.

Vykdome įvairios apimties projektus: nuo individualios statybos iki plačios apimties projektų. Savo klientams taikome lanksčią ir draugišką kainų politiką.

Apie NT Statyba, Statybos ir projektavimo darbai

Mūsų vertybės

Mes tikime, kad kiekvienas mūsų klientas padeda judėti į priekį. Dėl to mums labai svarbi kiekvieno kliento nuomonė ir palikti atsiliepimai. Tik klientų pasitikėjimas padeda mums judėti į priekį randant geriausius sprendimus.

Darbus atliekame pagal aukščiausius šiuolaikinius kokybės standartus. Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai bei inžinieriai su tarptautine patirtimi, puikiai išmanantys Lietuvos statybos sektorių bei rinkos tendencijas padeda užtikrinti, kad darbai būtų atlikti iki mažiausios smulkmenos.

Mes prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių ir padedame įgyvendinti visas idėjas, dėl to galite būti ramūs 

Apie NT Statyba, Statybos ir projektavimo darbai
Kęstutis Vajėga
Įmonės vadovas

Mūsų partneriai

Įdarbinimas

NT Statyba – jauna ir auganti įmonė, kuri nuolat ieško ambicingų, talentingų ir darbštų žmonių į savo komandą. Jeigu tave sudomino darbas mūsų kolektyve, siusk savo CV mums. cv@ntstatyba.eu

Mūsų